Svatý Václav
dřevo, řezané, pestře polychromované a stříbřené, Čechy, 19. století, výška cca 80 cm, nepůvodní, lehce poškozená polychromie, lepená paže a štít (Zí)
Návrh na kulturní památku
27.05.2017 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 18.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 18.000,-
Svatý Václav
Návrh na kulturní památku
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 27.05.2017 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 20.05. - 27.05.2017 |